Jdi na obsah Jdi na menu
 


Často nás oslovují lidé, kteří z různých vážných důvodů nemohou mít vlastního pejska a chtějí pomoci nějakou formou těm, kteří to v azylu nejvíce potřebují.

Jedná se o pejsky staré a handicapované, pejsky, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu dlouhodobě užívat léky či speciální krmivo či vyžadují speciální péči. Patří sem zvířata, která v útulku pobývají již dlouhou dobu a která jsou již natolik fixovaná na majitele azylu či na prostředí, které již považují za svůj domov, že není možná jejich adopce.

Nyní nabízíme možnost u pejska, kterého zařadíme do programu virtuální adopce, podpořit finanční či materiální pomocí. Díky tomu lze poskytnout péči více takovým adeptům, kteří ji nutně potřebují. Každé, byť i malé pomoci, si velmi ceníme.

Částku můžete zasílána na účet 103406396/0300, s poznámkou jména zvířete, na které dar posíláte.

Kromě převodu na účet lze peníze předat i osobně v azylu nebo je zaslat složenkou na naši adresu: Sloupenská 256, Skřivany u Nového Bydžova, 503 52

Prosíme všechny laskavé dárce, aby nám poslali do kontaktního emailu specifikaci jejich příspěvku, pro které pejsky je určen a zda si přejí zveřejnit své jméno. Paní Schilteová nemá internetové či telefonní bankovnictví a tak všechny příspěvky a poděkování za ně zveřejňujeme až po ověření s výpisem, který z banky chodí klasickou poštou na konci měsíce. Děkujeme moc.

Po obdržení daru vaši pomoc zveřejníme zde u konkrétního zvířete, které jste se rozhodli virtuálně adoptovat.

 Pro další a větší fotky pejska klikněte na malý náhled!

 

 

 

 

 

 

Obrazek

BOBINKA
Bobinku finančně podporuje paní Věra Sehnalová.

Cca 11letá fenka vyššího vzrůstu, na obrázku vpravo. Nedokáže na nikoho zvyknout, je velmi plachá vůči návštěvám, k cizímu člověku se nepřiblíží. A ikdyž je u nás již hodně dlouho, i ve vztahu k nám je velmi opatrná. Prožila si toho ve svém životě již mnoho, k nám přišla těsně před porodem.

Obrazek

DANEČEK
Danečka finančně podpořila paní Radka Podjuklová a paní Monika Novotná a pan Ondřej Malinský.

Danečkovi jsou 4 roky, trpí nestabilitou, která může být způsobena buď neurologickým problémem nebo v útlém věku prodělanou chorobou. V azylu má svoje zázemí, na které je zvyklý. Na návštěvy štěká, ale své lidi miluje a dokáže pak dělat opravdu světoborné kousky. Na nové majitele by si musel velmi dlouho zvykat, stejně jako na nové prostředí. Proto jsme se rozhodli poskytnout mu domov v azylu na celý život.

Obrazek

SÁRA
Sáru finančně podpořila paní Bezpalcová, paní Kverková a opakovaně ing. Jiřina Halíková.

Sára k cizím nedůvěřivé a někdy až útočná, proto je jako jediná obyvatelka azylu ve chvílích návštěv zavřená v kotci (dříve s fenkou Ritou, ta je ale již v psím nebi). Jinak má samozřejmě volný pohyb s celou smečkou, protože s ostatními zvířaty nemá absolutně problém. Fenky Sáru a Ritu jsme vysvobodily z úvazu na řetězu.

 

Pejsci k virtuální adopci