Jdi na obsah Jdi na menu
 


- V sobotu 13.1.2018 jsme vyzvedly další požehnanou nadílku od SuperZOO! Po naložení nám klesla auta a vydaly jsme se do Skřívánek. Během vykládání se ozývaly výkřiky paní Schilteové ve smyslu „Lidi se zbláznili! To se musel složit celej Hradec! Že už je to všechno!” :) Tak Vám “jen” chceme říct, že kompletní sbírka dorazila na místo určení, chceme tímto moc poděkovat SuperZOO za organizaci, ale také samozřejmě každému z Vás, kdo přispěl svou “trochou do mlýna”. Všechny ty trochu totiž dohromady poskládaly hmotné dary v neuvěřitelné hodnotě téměř 30 000,-Kč!!! Ve Skřivánkách jsme zaskládaly chodbu tak, že se tam stěží vešla paní Schilteová a pár pejsků. Děkujeme!

http://skrivany.rajce.idnes.cz/Super_ZOO_2017_predani_Vanocni_sbirky/

- Na 4. VÍKENDU a 39. Klubové výstavě KFB - Klubu francouzských buldočků, z.s. se vybrala částka 10.000,- Kč a další hmotné dárky (granule, konzervy, pamlsky a jiné). Klub francouzských buldočkú je náš věrný sponzor a moc si jejich pomoci vážíme, jste úžasní! Děkujeme!!! :-)

- Velmi děkujeme členům Klubu francouzských buldočků, kteří na nás ani letos nezapomněli! :-) Při dobročinné sbírce, na 3. víkendu s buldočkem a Klubové výstavě se vybraly hmotné dary (granulky, konzervy, hračky pro naše svěřence) a také finanční částka 1600,- Kč. Moc děkujeme všem zúčastněným! :-) A nesmíme také zapomenout na poděkování za 2. VÍKEND KFB - Klubu francouzských buldočků, kde se vybrala částka 4.605,- Kč a další hmotné dárky (granule, konzervy, pamlsky a jiné)! :-)

- V sobotu 7.1., v jednom z nejmrazivejsich dni teto zimy, jsme dovezli do Azylu Skrivany dalsi ohromny kopec radosti z Vanocni sbirky obchodu Super ZOO v Hradci Kralove. Muzu Vam rict, ze kdyz jsem do obchodu vesla a videla ten zasypany vanocni stromecek uzasnymi vecmi do Skrivanek, srdce se mi zastavilo, pak poskocilo a nasledne mi vyhrkly slzy. Inu, posudte z fotek sami... :) Obrovske diky leti vsemi smery! Obchodu Super ZOO za usporadani sbirky a samozrejme vsem jeho zakaznikum, kterym neni lhostejny zivot opustenych ctyrnozcu a Skrivankum pridali pod stromecek! Diky, diky, diky! Diky vam vsem budou mit sverenci Azylu Skrivany i nadale plna briska kvalitniho zradylka, budou zavaleni pamlsky a radovat se z hracek

http://skrivany.rajce.idnes.cz/Super_ZOO_predani_Vanocni_sbirky/

- 31.12.2016: Dnes prijel "opozdeny" Jezisek do Skrivan.... Vlastne ani nevime, jaka slova by mela vystihnout, jak moc jsme vdecni a jak moc dekujeme zverimexu Sirius a vsem uzasnym lidem, kteri v tomto svatecnim case nezapomneli na nase ctyrnohe pratele a prispeli do tak uzasne sbirky! Nejen, ze je toho hrozna hromada, ale vse je kvalitni, "site na miru" osazenstvu Azylu Skrivany. Jsme dojati k slzam (a verte, ze jich par ukaplo). Takze.. Posilame obrovske diky vsem, proste VSEM, kteri se na sbirce jakkoli podileli a prejeme co nejlepsi rok 2017!

https://www.facebook.com/ZverimexSiriusOCAtrium/photos/?tab=album&album_id=563017833893167

- Velké poděkování patří Zverimexu Sirius! Pro naše psí a kočičí svěřence uspořádal Vánoční sbírku, která běží od 1.11. do 24.12. 2016. Na podporu Azylu Skřivany a Další šance tak můžete zanechat dárky pro pejsky a kočičky, hračky, krmení atd v prodejně Sirius OC Atrium a Orlice park shopping Hradec Králové. Moc děkujeme Zverimexu Sirius a také samozřejmě všem dárcům!

- Velmi děkujeme starostkám z Mokrovous, Praskačky, Roudnice a Libčan a také manažerkám MAS Hradecký venkov. Azylu darovaly a předaly konzervy v hodnotě 2500,- Kč. Děkujeme!

- Velké poděkování patří Nadaci Robin Zdeny Frýbové. Azylu bylo objednáno a předáno kvalitní krmivo v hodnotě 9916,- Kč. Děkujeme!

- Velmi děkujeme všem "Zvířetníkům", bezvadné skupině hodných lidí, kteří svým darem 5000,- Kč proplatili Azylu veterinární péči za naše zvířátka. Obrovské díky!

- Velmi děkujeme všem účastníkům "Psího tábora Pecka u Bohunky a Vaška" 2015 za finanční příspěvěk pro naše svěřence v hodnotě 1400,- Kč + 600,- Kč od Kateřiny Plevové. :) Jste naši věrní dárci, takových si velmi vážíme.

- Velmi děkujeme Klubu francouzských buldočků, z.s., který při příležitosti 1.VÍKENDU S BULDOČKEM, uspořádal sbírku na azyl Skřivany. Dále se příspěvky vybíraly i v průběhu Klubové výstavy - Memoriálu Ivany Kolářové. Celkem se vybrala částka 5.850,- Kč a krásné věcné dary, zejména ve formě granulí. Opravdu děkujeme, že na nás myslíte.

- Velmi děkujeme portálu Hafíci.cz ( www.hafici.cz ) za uspořádání sbírky pro Azyl. 22.1.2015 bylo Azylu předáno 300 kg granulí v hodnotě 15000,- Kč. Moc děkujeme všem, kteří Azyl podpořili a Hafíkům.cz za uspořádání a dovezení granulí!

- Velké poděkování Janě Suchardové, která výdělek za prodané vánoční ozdoby nechala zaslat na podporu Skřivánkům. A že někteří kupující byli velmi štědří při zaokrouhlování ceny. Takže velké díky paní Vladislavě Kaločové za příspěvěk 1000,- Kč a manželům Kolaříkovým za příspěvek 600,- Kč. :)

- Děkujeme organizátorce a sponzorce soutěže Šťastný útulkáč (kde Skřivany vyhrály, díky článku Petry Kolaříkové) a majitelce stránek Dovolená se psem, Martině Pupcsikové za materiální dary. Také děkujeme časopisu Pes přítel člověka za materiální a finanční dar ve výši 2.500,- Kč.

- Děkujeme všem účastníkům "Psího tábora Pecka u Bohunky a Vaška", tentokrát z Orlických hor za finanční příspěvěk pro naše svěřence v hodnotě 2450,- Kč. Opět speciální díky letí k Janě Suchardové. :)

- Velmi děkujeme za Předvánoční sbírku, kterou pro Azyl Skřivany zorganizovala paní Helena Brettová. Děkujeme všem laskavým dárcům, kterými jsou: Hela Brettová, Kája Tichá+Pitbul Team, Jája – I-ZVERIMEX, Jára Klatká. Dále Helena Vallová, Antonín Vávra, Olina Dvořáčková, Lukáš Kutílek, Lukáš Meduna, Lucka Vondráčková, Dan Pajl, Ondra Hývl, Blanka Rychtaříková, Jarča Pecháčková, Iva Prokopová, Káťa Reinbergová, pan Vostatek, Líba Rokosová, Zdeněk Říha, Lucka Křivčíková a Potěšilovi – Veselí n. Moravou. Foto ze sbírky ve fotogalerii Azylu.

- Děkujeme firmě Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., která nám poskytla 270kg krmiva pro psy a kočky.

- Opět od nás letí velké poděkování "Zvířetníkům", díky moc za finanční dar v hodnotě 2887,- Kč. Za tuto částku byl vykastrován další kocour a zaplaceny léky pro naše psí veterány. Děkujeme.

- Také o něco později (omlouváme se) posíláme velké díky "Zvířetníkům", kteří nám díky svému finančnímu daru v hodnotě 5034,- Kč umožnili nákup léků pro staré pejsky a kastraci dvou kocourů.

- Velmi děkujeme účastníkům psího tábora v Pecce, kteří díky skvělému nápadu Jany Suchardové věnovali Azylu částku v hodnotě 5348,- Kč. Také nám byly předány hračky, přetahovadla, vitamíny a několik konzerv. Díky!

- Děkujeme portálu Hafíci.cz, který uspořádal sbírku pro náš Azyl. V březnu nám byl předán dar v hodnotě 5000,- Kč: 50 kg krmiva pro dospělé kočky, 3 velká balení antiparazitického spreje, 20 kg rýže, 20 balení piškotů a několik hraček pro psy. Dále se Hafíci.cz domluvili s firmou VAFO Praha, která nám věnovala 84 kg granulí Brit za částku cca 4000,- Kč. Oběma sponzorům patří velké poděkování - Hafíkům.cz i VAFO Praha.

- Děkujeme Klubu málopočetných plemen (KCHMPP), který Azylu věnoval štědrý finanční dar v hodnotě 5000,- Kč. Díky!

- Velké poděkování patří zaměstnancům GSS firmy Siemens, s.r.o. z Prahy, kteří uspořádali Vánoční burzu a odeslali Azylu finanční dar ve výši 4 716,- Kč.

- Děkujeme paní Heleně Brettové, která přivezla pejskům granule, konzervy a další dárky.

- Děkujeme moc Janě Suchardové, částkou 3000,- Kč přispěla na nákup krmiva pro naše pejsky a kočičky.

- Děkujeme paní Jaroslavě Bátrlové, která přispěla částkou 2000,- Kč na nákup granulí pro naše pejsky.

- Děkujeme moc paní Draze Maškové (CHS Ginger Taffy), která Azylu věnovala štědrý finanční dar na nákup krmiva pro naše svěřence.

- Děkujeme paní Evě Velinské, která azylu s pomocí dalších laskavých lidí darovala vodítka pro pejsky, piškoty, povlečení, pelíšky a ručníky.

- Velmi děkujeme skupině hodných lidí ze Zvířetníku. Finančně přispěli na kastraci Charlotky a Sindy. A zbylo i na léky pro další naše svěřence. Léků a financí na veterinární péči o naše svěřence není nikdy dostatek, tak ještě jednou velké Díky.

- Děkujeme Petře Kolaříkové, která pro azyl zajistila hromadu hraček a oblečků pro psy, šampóny, pytel granulí a piškoty.

- Velké poděkování patří Nadaci Robin Zdeny Frýbové, která proplatila azylu krmení v hodnotě 10 000,- Kč.

- Děkujeme moc Psí škole Superpes a "Zumbě s Romčou" http//zumba.unas.cz/ za dar 3500,- Kč pro náš azyl.

- Děkujeme paní Janě Himmelové, která Azyl podpořila částkou 5000,- Kč.

- Děkujeme Klubu francouzských buldočků a jeho členům. Rozhodli se podporovat náš azyl, za což jsme velmi vděčni. Více informací na webu Klubu: http://kfb.cz/pomoc.html

- Děkujeme rodině Hochmannových za laskavý finanční příspěvek pro naše svěřence v částce 5000,- Kč.

- Do Azylu Skřivany byla dne 18. 11. 2011 předána sbírka pořádaná ZŠ Městec Králové. Děti opuštěným pejskům a kočičkám přinesly různé druhy granulí,konzerv, pamlsků, piškoty, hračky a vodítka. Děkujeme!

quina-001.jpg

- Děkujeme Ivaně a Pavlovi Kolářovým za pytel granulí pro naše pejsky.

- Děkujeme manželům Kolaříkovým za finanční dar 500,- Kč a Janě Suchardové a Pavlovi Kalinovi za finanční příspěvek 1000,- Kč.

- Děkujeme moc portálu Flér, který uspořádal sbírku pro náš azyl. Prozatímní částka předaná azylu je 8000,- Kč.

- Děkujeme Ing. Miroslavu Horáčkovi za finanční dar pro naše svěřence ve výši 5.000,- Kč, http://www.technickypreklad.cz/

- Děkujeme psí škole Superpes Lysá n.L. za finanční příspěvky vybrané na jejich akcích: Vořískiáda - dar z dobrovolného vstupného 756,- Kč a plno dárků pro pejsky, z agility závodů 2800,- Kč dar od závodníků + 500,- Kč od paní Haspelové.

img_0913.jpg

Dále paní Poustecké za dar 200,- Kč a paní Kirchnerové za dar 400,- Kč. Velké díky patří také paní Haně Tomanové, která našim svěřencům zaslala balík s granulemi a potřebami. A velmi děkujeme portálu Flér, který uspořádal sbírku pro náš azyl, přesná částka zatím není určena.

- Děkujeme všem lidem, kteří přispěli do sbírky pro azyl uspořádané na výcvikovém táboře v Pecce. Vybrané věci byly předány dne 8.5. při návratu z tábora. Kromě lidí na táboře se sbírky zúčastnili i lidé ze serveru cz-pes ( deky, hračky, piškoty, obojky, vodítka, postroj, grancle, pelíšky, detekční granule, dietní granule, škrabadlo atd).

dsc_3622.jpg

- Děkujeme paní Hanouskové (Salon Superpes) z Lysé nad Labem za bezplatné ostříhání našich svěřenců.

- Děkujeme rodině Hochmannových z Hradce Králové za finanční příspěvek pro naše svěřence.

- Děkujeme paní Hanouskové a panu Hrozekovi za finanční příspěvek pro naše svěřence.

- Děkujeme lidem ze serverů Cz-pes a Zvířetník, kteří umožnili díky jejich laskavým finančním darům v krátké době provedení dvou velmi nutných operací pro starší fenky Orinku a Cindy. Oboum fenkám byly odebrány velké nádory na mléčné žláze a byly vykastrovány. Operaci zvládly obě dobře a hodně se jim ulevilo.

- Před Vánoci byla do Azylu Skřivany předána sbírka ze ZŠ Městec Králové. Pejskové a kočičky dostali konzervy, granule, masové taštičky, pamlsky, hračky, deky, postroj s vodítkem, piškoty a finanční obnos ve výši 500Kč. Sbírku předala Lenka Němcová dne 21.12.2010. Děkujeme.

vanoce-2010-009.jpg

- Děkujeme ing. Jiřině Halíkové za finanční příspěvek pro naše svěřence.

- Děkujeme dětem a paní vychovatelce z Domova mládeže Obchodní akademie Hořice, kteří azyl obdarovali dekami, pelíškem, krmením, hračkami, konzervami, hoblinami a pamlsky pro pejsky.

- Děkujeme skupině skvělých lidí ze "Zvířetníku" za jejich finanční podporu azylu.

- Děkujeme paní Veronice Nasavrcké a Drahomíře Středové, které azylu darovaly 12l Sava, uklízecí pomůcky, karton piškotů a další mňamky pro pejsky.

- Děkujeme za návštěvu a dary: paní Evě Poustecké nejen za finanční příspěvek, spolu s Helenou Ebrovou, Martinou Firmanovou, Drahomírou Hodboďovou a Jindrou Marcisovou posbírala 3 balíky materiálu pro azyl: piškoty, mističky, krmení Acana, hračky pro pejsky, staré povlečení a deky a úklidovou chemii.

- Děkujeme paní Evě Žváčkové z Prostějova za balík mňamek pro pejsky a MUDr Sabině Králové ze Žatce za odčervovací přípravky a kapičky do očí pro pesany.

- Děkujeme obci Skřivany, která přispěla na provoz azylu částkou 5000,- Kč na rok 2010.

- O víkendu 12.-13.6.2010 našemu azylu předala paní Lenka Němcová za žáky Základní školy Městec Králové 2. část sbírky pro opuštěná zvířata. Děti přinesly tašku piškotů, různé druhy granulí a konzerv pro psy i kočky, kočkolit, šampon, pamlsky, kapsičky, deky a proutěný pelíšek. Všem dětem, které podpořily opuštěná zvířata děkujeme.

Obrazek

- firmě Plaček s.r.o. za sponzorské dodání krmiva Eukanuba pro naše svěřence!

- o.s. Cibela za dar pro azyl - 20 kg vitamínů a minerálů a granule pro kočičky.

Obrazek

- ing. Soně Fialkové za zaslání 2 pytlů krmení pro pejsky.

-všem hodným lidem, kteří v průběhu roku 2009 mysleli na naše pejsky a zaslali nebo donesli jim řadu dobrot, krmení nebo přispěli finanční částkou na nákup krmení a veterinárních potřeb. DĚKUJEME.

- Zdeně Střeštíkové a její rodině za finanční pomoc a krmení pro pejsky

Obrazek

- Základní škola Městec Králové se rozhodla podporovat několikrát za rok náš azyl. V úterý 1.12.2009 předala paní učitelka Mgr. Lenka Němcová s dětmi z volitelného předmětu Chovatelství a ochrana zvířat první sbírku (granule, konzervy, piškoty, misky, pelíšky, spacák, tašku pro psy, vodítka, postroje, šampon, hřebeny). Děkujeme.

ObrazekObrazek

- MUDr. Daně Brandejské, která darovala azylu 50 kapsiček pro kočičky

- panu Oldřichu Tvrdému z Českého Brodu za předání spousty obvazového materiálu

ObrazekObrazek

- zákazníkům Chovatelských potřeb Fauna a Flóra, kteří darovali pro útulek celkově finanční hotovost 1. 162,- Kč. ;

- Michaele Kaňkové za zakoupení boudy pro útulek 

ObrazekObrazek

Obrazek

- Pocidlinským inzertním novinám za bezplatnou inzerci

- Kateřině Novotné (firma Fauna a Flóra) - věnovala útulku 15 kg granulí

- Bartákové Marcele a Bartákovi Čestmírovi - zakoupili pro útulek 15 kg granulí a psí keksy

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- firmě Plaček s.r.o., která prostřednictvím Cibela o.s. věnovala našemu útulku krmení pro pejsky i kočkyObrazekObrazek

 

Děkujeme za zájem a za dárky pro naše pejsky